Dominikánská republica Punta Cana / Barceló Bávaro Palace 5*

od 29 990
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Filtr

Charakteristika

Odlet z Madridu do Punta Cana. Přílet ve večerních hodinách, transfer na ubytování. Pobyt 7 nocí v hotelu Occidental 5* s all inclusive. Odlet zpět přes noc z Punta Cana do Madridu. Letové časy: Odlet Madrid * Punta Cana 15:55, přílet ten samý den 19:45 Odlet Punta Cana * Madrid 21:15, přílet druhý den 10:25.

Ubytování

Hotel je součástí velkého luxusního hotelového komplexu Barceló Bavaró Resort, který se skládá z hotelů Barceló Bávaro Beach a Barceló Bávaro Palace. Klienti mají přístup do obou hotelů. Nachází se v první linii u pláže, cca 16 km od letiště v Punta Cana. Komplex je umístěn do krásné tropické zahrady a nachází se přímo u dlouhé písečné pláže. 18ti jamkové golfové hřiště se nachází přímo v resortu. V hotelu se nachází vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, tematické restaurace (nejsou součástí all inclusive), několik barů, obchody, minimarket, parkoviště; za poplatek internetový koutek, lékař, půjčovna aut. 4 bazény včetně menšího akvaparku (za poplatek), dětský bazén, brouzdaliště, zdarma lehátka, slunečníky a osušky. Pokoje jsou dvoulůžkové superior s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, která může sdílet další dospělá osoba nebo 2 děti, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, župan, WC), klimatizací, stropním ventilátorem, SAT/TV, žehličkou, varnou konvicí, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou s hydromasážní vanou; za poplatek WiFi. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.Dále je zde k dispozici 7 tenisových kurtů, 4 kurty na házenou, basketbal, volejbal popř. badminton, posilovna, fotbalové hřiště, baseballové hřiště, nemotorizované vodní sporty, beach volejbal, ping pong, minigolf, biliár. Za poplatek masáže, motorizované vodní sporty, 18 ti jamkové golfové hřiště, jízda na koni.

Stravování

all inclusive

Vybavenost

https://www.barcelo.com/en-us/barcelo-bavaro-palace/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=my_business&utm_content=7397

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. K dispozici nabídka vodních sportů od místních dodavatelů.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Punta Cana a zpět, 7 x ubytování, 7 x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Informace o letovisku

Domikánská republika a jejích 10 miliónů obyvatel omývá Karibské moře. Po Kubě se jedná o nejlidnatější stát v celém Karibiku. Ve vnitrozemí však naleznete divoké džungle a krásnou lidovou architekturu, která Vás opravdu okouzlí. Koloniální atmosféra na Vás bude dýchat na každém rohu.

Okouzlí Vás i vynikající kulinářské speciality. Dějiny Dominikánské republiky sahají až do předkolubijské doby, kdy ostrov obývali domorodé kmeny, které však byli brutálně vyvražďovány. Až po příchodu misionáře Bartolomé de Las Casas, který bojoval za práva domorodých kmenů se situace indiánu začala zlepšovat. Ostrov byl do konce 17. století rozdělen mezi Francii a Španělsko. Kolonie Španělska vyhlásila nezávislost v roce 1821. Nezávislost nad Haitskou nadvládou získali až o 24 let později. I další dějiny tohoto krásného státu byly pohnuté. Nejdřív pod nadvládou jednoho diktátora, posléze druhého. Dominikánskou republiku také na chvílí obsadila americká vojska, aby sklidnili občanské nepokoje. Přes 98 % obyvatelskva mluví španělsky a jen 2% minorita mluví kreolštinou.

Mezi vyhledávaná místa patří Punta Cana, Puerto Plata, Juan Dolio, Boca Chica, La Romana, Samana, Playa Dorada, Santo Domingo.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING