Dominikánská republica Punta Cana / Be Live Collection 5*

od 31 490
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Filtr

Ubytování

Hotel Be Live Collection Punta Cana leží na krásné písečné pláži Cabeza de Toro, která vybízí k příjemnému odpočinku, a je stvořený pro dovolenou v Karibiku plnou zábavy a nových zkušeností. Vychutnejte si místní i mezinárodní kulinářské speciality a koktejly. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště a jachtařský klub. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, strava se podává v bufetové restauraci nebo v jedné ze sedmi restaurací à la carte (gril, mexická, gurmánská, brazilská, asijská, italská), drink je možno si dát v devíti barech (z toho 2 bary u bazénu), 8 bazénů, jacuzzi, butiky. Na wifi se mohou hosté připojit ve společných prostorách Dvoulůžkové klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), klimatizací, kávovarem, TV/sat., minibarem, telefonem, trezorem za poplatek a balkónem. Klienti mají zde mnoho sportovního vyžití zdarma jako je fitness, půjčovna kol, plážový volejbal, plážový fotbal, nemotorizované vodní sporty, úvodní lekce potápění v bazénu. Za poplatek je možno zahrát si golf, vyzkoušet motorizované vodní sporty, potápění nebo rybaření. Pánové si mohou večer zajít do kasina a pro tanečníky je tu diskotéka. Děti mohou navštívit dětský klub, klub pro juniory, vyřádit se v dětském bazénu nebo si užít animační program

Stravování

all inclusive

Pláž

přímo na pláži

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Punta Cana a zpět, 7 x ubytování, 7 x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Informace o letovisku

Domikánská republika a jejích 10 miliónů obyvatel omývá Karibské moře. Po Kubě se jedná o nejlidnatější stát v celém Karibiku. Ve vnitrozemí však naleznete divoké džungle a krásnou lidovou architekturu, která Vás opravdu okouzlí. Koloniální atmosféra na Vás bude dýchat na každém rohu.

Okouzlí Vás i vynikající kulinářské speciality. Dějiny Dominikánské republiky sahají až do předkolubijské doby, kdy ostrov obývali domorodé kmeny, které však byli brutálně vyvražďovány. Až po příchodu misionáře Bartolomé de Las Casas, který bojoval za práva domorodých kmenů se situace indiánu začala zlepšovat. Ostrov byl do konce 17. století rozdělen mezi Francii a Španělsko. Kolonie Španělska vyhlásila nezávislost v roce 1821. Nezávislost nad Haitskou nadvládou získali až o 24 let později. I další dějiny tohoto krásného státu byly pohnuté. Nejdřív pod nadvládou jednoho diktátora, posléze druhého. Dominikánskou republiku také na chvílí obsadila americká vojska, aby sklidnili občanské nepokoje. Přes 98 % obyvatelskva mluví španělsky a jen 2% minorita mluví kreolštinou.

Mezi vyhledávaná místa patří Punta Cana, Puerto Plata, Juan Dolio, Boca Chica, La Romana, Samana, Playa Dorada, Santo Domingo.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING