Dominikánská republika Punta Cana / Hotel Occidental 5*

od 27 990
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Filtr

Charakteristika

Odlet z Madridu do Punta Cana. Přílet ve večerních hodinách, transfer na ubytování. Pobyt 7 nocí v hotelu Occidental 5* s all inclusive. Odlet zpět přes noc z Punta Cana do Madridu. Letové časy: Odlet Madrid * Punta Cana 15:55, přílet ten samý den 19:45 Odlet Punta Cana * Madrid 21:15, přílet druhý den 10:25.

Ubytování

Hotel Occidental Punta Cana má 860 pokojů, nachází se v centru pláže Bavaro, hotel obklopuje krásná tropická zahrada, pláž s bílým pískem a tyrkysově modré moře. Od letiště v Punta Cana je hotel vzdálen cca 15 minut jízdy. Hotel je vybaven recepcí, 11 restauracemi s místní a mezinárodní kuchyní, 7 bary, 3 bazény, vířivkou, lázněmi, salonem krásy, masážemi, k dispozici je dětský klub pro děti ve věku 3-12 let, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání, obchůdky, diskotéka, kongresové místnosti a vybavení, prádelna a směnárnaí. Ubytování je zajištěno v doulůžkových pokojích s klimatizací,větrákem, koupelnou s WC, telefonem, TV se sat., trezorem za poplatek, minibarem, balkonem nebo terasou. Animační programy pro dospělé i děti, fitness centrum, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), volejbal, biliár, aerobik, petanq. Vodní sporty zdarma: šnorchlování, windsurfing, kajaky, plachtění. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápění, rybaření a výlety.

Stravování

all inclusive

Pláž

Písčitá pláž s bílým pískem přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Punta Cana a zpět, 7 x ubytování, 7 x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Informace o letovisku

Domikánská republika a jejích 10 miliónů obyvatel omývá Karibské moře. Po Kubě se jedná o nejlidnatější stát v celém Karibiku. Ve vnitrozemí však naleznete divoké džungle a krásnou lidovou architekturu, která Vás opravdu okouzlí. Koloniální atmosféra na Vás bude dýchat na každém rohu.

Okouzlí Vás i vynikající kulinářské speciality. Dějiny Dominikánské republiky sahají až do předkolubijské doby, kdy ostrov obývali domorodé kmeny, které však byli brutálně vyvražďovány. Až po příchodu misionáře Bartolomé de Las Casas, který bojoval za práva domorodých kmenů se situace indiánu začala zlepšovat. Ostrov byl do konce 17. století rozdělen mezi Francii a Španělsko. Kolonie Španělska vyhlásila nezávislost v roce 1821. Nezávislost nad Haitskou nadvládou získali až o 24 let později. I další dějiny tohoto krásného státu byly pohnuté. Nejdřív pod nadvládou jednoho diktátora, posléze druhého. Dominikánskou republiku také na chvílí obsadila americká vojska, aby sklidnili občanské nepokoje. Přes 98 % obyvatelskva mluví španělsky a jen 2% minorita mluví kreolštinou.

Mezi vyhledávaná místa patří Punta Cana, Puerto Plata, Juan Dolio, Boca Chica, La Romana, Samana, Playa Dorada, Santo Domingo.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING