Filtr

Charakteristika

pohodlné a prostorné apartmány se nachází cca 20 m od pobřežní promenády v centrální části letoviska, kde najdete všechny důležité služby. Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou a klimatizací a mají balkon s výhledem na moře. Ideální ubytování pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou jak pár kroků od pláže, tak i blízko centra letoviska.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s gaučem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Pláž

20 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 60 €/trilo; klimatizace 10 €/noc.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING