Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruované apartmány se nachází cca 300 m od pláže a blízko centra letoviska poblíž turistické zóny Villa Fiore. Apartmány jsou komfortně a funkčně zařízeny a vybaveny TV a pračkou. V blízkosti najdete všechny služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkem, vlastní sociální příslušenství, předzahrádka.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

300 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50€/apt., parkovací místo 5 €/den (nelze u apartmánu trilo Plus).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING