Filtr

Charakteristika

apartmány se nachází jen 100 m od pláže poblíž centra letoviska v klidné obytné části. V okolí najdete všechny důležité služby. Komfortně zařízené apartmány jsou vybaveny TV, pračkou a klimatizací a mají terasu a parkovací místo. Ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), terasa.
Bilo Plus - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednolůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

100 m, jemný písek, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/bilo, 50 €/bilo Plus; klimatizace 10 €/noc; parkovací místo 5 €/den.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING