Filtr

Charakteristika

kvalitní resort má výhodnou polohu: nachází se v centru letoviska pár kroků od píseční pláže. Skládá se z 24 apartmánů a 26 hotelových pokojů. Hotelové pokoje jsou umístěny v depandanci. Odpočívat můžete kromě pláže také u panoramatického bazénu v 5. patře. Okolo hotelu najdete spoustu restaurací, barů a obchodů všeho druhu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Economy mají telefon, TV, trezor, klimatizaci, vlastní sociální příslušenství, terasu nebo balkon. Možnost ubytování v prostornějších pokojích Comfort s možností až dvou přistýlek (na vyžádání, za příplatek) a v pokojích s přímým nebo bočním výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, voda. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, animace a miniklub, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, animační programy a miniklub (15.06.-31.08.), parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 10 €/den (nutno rezervovat v CK), minibar 4 €/noc, malé zvíře 8 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 30 %, plná penze 200 Kč/os./den; přímý výhled na moře 340 Kč/pokoj/noc, boční výhled na moře 200 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

infant do 2 let 500 Kč/noc; děti od 2 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %. Při obsazení pokoje 4 osobami se platí 3x cena za dospělou osobu na hlavním lůžku.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc v období 15.06.-31.08.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING