Filtr

Charakteristika

elegantní hotel se nachází přímo u promenády v první linii od pláže, od které je oddělen pouze piniovým lesíkem. Hotel disponuje pěkně zařízenými komfortními pokoji, které mají většinou výhled na moře. Relaxovat můžete nejen na pláži s jemným pískem, ale také u bazénu, který je umístěn v zahradě plné kvetoucí zeleně. V panoramatické restauraci se servírují speciality místní i mezinárodní kuchyně. Hotel nabízí kvalitní služby a doporučujeme ho i náročným klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích DeLuxe (na vyžádání,za příplatek) s LCD TV a Sky Vision Gold umístěných v 5. a 6. patře nebo v prostornějších Junior Suite (na vyžádání, za příplatek) s LCD TV, Sky Vision Gold, gaučem a posezením.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 10:30 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota, minimální délka pobytu 3 noci.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

lehátko na pláži 5 €/den; slunečník v 1. řadě 12 €/den, ve 2. řadě 8 €/den; malé zvíře 8 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 30 %, plná penze 170 Kč/os./den, pokoj DeLuxe 400 Kč/pokoj/noc, pokoj Junior Suite 670 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 13 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Akce! V období do 17.06. a od 05.09. děti do 12 let na přistýlce ZDARMA!


Poznámka

Pobytová taxa cca 1,25 €/os./den v období 15.06.-31.08.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING