Filtr

Charakteristika

pěkný hotel s bazénem leží přímo u palmové promenády, kterou lemuje cyklostezka vhodná pro kolečkové brusle, a pár kroků od centra letoviska. Hotel disponuje 81 útulně a komfortně zařízenými pokoji, z nichž má většina výhled na moře. Hotel je ideálním místem pro prožití pohodové dovolené pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, minibar, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v propojených pokojích nebo v propojených pokojích Grande (za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, nápoje v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, vířivka, solárium, biliard, stolní tenis, miniklub, dětské hřiště, animační programy, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 12 hod. Možnost ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, WiFi, animační programy, půjčovnu kol, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

lehátko na pláži červen a září 1 €/den, červenec a srpen 2 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 320 Kč/noc, plná penze 100 Kč/os./den, propojený pokoj 160 Kč/pokoj/noc, propojený pokoj Grande 480 Kč/pokoj/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING