Alba Adriatica / Residence Alba Palace

od 6 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• nedávno postavená moderní residence
• bazén
• pěkné, nadstandardně vybavené apartmány
• ložní prádlo a plážový servis v ceně

Filtr

Charakteristika

elegantní residence otevřená v roce 2019 se nachází cca 250 m od pláže, v blízkosti piniového lesíku a pobřežní promenády. Vkusně zařízené apartmány jsou nadstandardně vybaveny TV, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou, žehličkou, fénem a WiFi a mají balkon nebo terasu. Relaxovat můžete nejen na písečné pláži, ale také v zahradě s bazénem a dětským hřištěm. V okolí najdete spoustu obchodů, butiků, cukráren a barů. Centrum letoviska je dostupné pěšky příjemnou procházkou.

Ubytování

Pokoj - dvoulůžkový pokoj má vlastní sociální příslušenství, kuchyňský kout, TV/SAT, trezor, klimatizaci a balkon. Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo plus má v ložnici navíc další samostatné lůžko a 2 sociální příslušenství.

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení snídaní.

Vybavenost

bazén, dětské hřiště, půjčovna kol, prádelna, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

cca 250 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, úklid každý druhý den, plážový servis, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, utěrky s týdenní výměnou, vstup do bazénu, klimatizaci, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt. (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

snídaně 10 €/os./den, dětská postýlka 50 €/týden, garáž 10 €/den (nutno vyžádat v CK), půjčovna kol 5 €/1 kolo/den, malé zvíře 10 €/den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING