Alba Adriatica / Residence Leopardi

od 2 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• dobře vybavené apartmány za příznivou cenu poblíž centra i pláže

Filtr

Charakteristika

apartmány se nachází poblíž centra letoviska cca 300 m od pláže. Všechny apartmány jsou vybaveny TV, pračkou, klimatizací a WiFi a mají balkon a parkovací místo (kromě typu mono).

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a popř. rozkládacím dvoulůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

300 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt., klimatizace 70 €/týden, dětská postýlka 20 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo a trilo 30 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/noc/os. od 14 let, maximálně po dobu 7 nocí.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING