Alba Adriatica / Residence Medi Garden Resort

od 3 190
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

kvalitní resort má výhodnou polohu: nachází se v centru letoviska pár kroků od píseční pláže. Skládá se z 24 apartmánů a 26 hotelových pokojů. Nové prostorné klimatizované apartmány jsou vkusně a komfortně zařízeny.a nachází se v přízemí, 1. anebo 2. patře. Jsou vybaveny telefonem, TV, trezorem a WiFi a mají terasu nebo balkon a parkovací místo. Odpočívat můžete kromě pláže také u panoramatického bazénu v 5. patře. Okolo residence najdete spoustu restaurací, barů a obchodů všeho druhu.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkem nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa (u apartmánů v přízemí) nebo balkon.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, animace a miniklub, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (cca 100 m od residence), klimatizaci, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, vstup do bazénu, animace a miniklub (15.06.-31.08.), WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 120 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/os./výměna, ručníky 8 €/os./výměna, dětská postýlka 20 €/týden, dětská židlička 15 €/týden, úklid uprostřed týdne 15 €/úklid (kromě kuchyňského koutu); polopenze 23 €/den, děti do 10 let 15 €/den; plná penze 30 €/den, děti do 10 let 22 €/den; garáž 10 €/den, malé zvíře 8 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc v období 15.06.-31.08.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING