Alba Adriatica / Residence Medi Garden Resort

od 3 990
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• kvalitní ubytování pár kroků od pláže v centru letoviska
• možnost dokoupení snídaní
• panoramatický bazén v 5. patře

Filtr

Charakteristika

kvalitní resort má výhodnou polohu: nachází se v centru letoviska pár kroků od píseční pláže. Skládá se z 24 apartmánů a 26 hotelových pokojů. Nové prostorné klimatizované apartmány jsou vkusně a komfortně zařízeny a nachází se v přízemí, 1. anebo 2. patře. Jsou vybaveny telefonem, TV, trezorem a WiFi a mají terasu nebo balkon a parkovací místo. Odpočívat můžete kromě pláže také u panoramatického bazénu v 5. patře. Okolo residence najdete spoustu restaurací, barů a obchodů všeho druhu.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkem nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa (u apartmánů v přízemí) nebo balkon.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, animace a miniklub, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, vstup do bazénu, animace a miniklub (15.06.-31.08.), WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 120 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 10 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, dětská židlička 20 €/týden, úklid uprostřed týdne 10 €/úklid (kromě kuchyňského koutu); snídaně 6 €/os./den, dítě do 6 let 5 €/den; plážový servis (cca 100 m od residence) v období do 31.07. a od 27.08. 15 €/den, v ostatních obdobích 20 €/den; garáž 12 €/den, malé zvíře 10 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc v období 15.06.-31.08.

Informace o letovisku

Pro své udržované široké pláže a 3 km dlouhou promenádu byla Alba Adriatica zařazena mezi turisticky nejatraktivnější a nejoblíbenější letoviska Jaderského moře. Kromě celé řady hotelů a apartmánových komplexů zde najdete také rozsáhlý výběr pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat kromě typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Alba Adriatica se pyšní také jednou z nejkrásnějších pláží na abruzzském pobřeží. Pobřežní promenáda je ideální pro procházky, projížďky na kole nebo kolečkových bruslích nebo pro jogging.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING