Filtr

Charakteristika

pěkný komplex s bazénem se nachází v jižní části letoviska plné zeleně. Skládá se z 12 apartmánů rozložených do dvou podlaží. Moderní apartmány jsou vybaveny TV, pračkou, klimatizací a mají parkovací místo. Residence se nachází cca 1 km od centra letoviska.

Ubytování

Trilo v přízemí – dvoupodlažní apartmán. 1. patro: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, sociální příslušenství. Suterén: pokoj se 2 samostatnými lůžky a rozkládacím dvoulůžkem, sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), předzahrádka.
Trilo v 1. poschodí – dvoupodlažní apartmán. 1. patro: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, sociální příslušenství. Podkroví: pokoj se dvěma samostatnými lůžky, sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, parkoviště, WiFi.

Pláž

250 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 15:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocíos., vstup do bazénu, 1× plážový servis, závěrečný úklid, spotřebu energie, vody, plynu, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

klimatizace 50 €/týden, povlečení 12 €/os., ručníky 6 €/os, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), pojištění A, B, C.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 100 €/ apt.

Informace o letovisku

Pro klidnější středomořské letovisko je typická bujná piniová promenáda, která navazuje na lázeňské město Silvi Marina. Pineto nabízí příjemné strávení dovolené u moře a zároveň může být výchozím bodem k poznávání regionu Abruzzo. V bezprostřední blízkosti se nachází středověká věž Torre di Cerrano se zbytky starobylého římského přístavu. Městečko své návštěvníky zaujme výbornou polohou v předhůří nejvyššího pohoří Apenin – Gran Sassa se stejnojmenným národním parkem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING