Pineto / Komplex Med Resort

od 4 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní apartmánový komplex se skládá z několika rozdílných budov umístěných v zeleni asi 500 m od centra letoviska. Apartmány jsou vybaveny klimatizací a mají terasu nebo předzahrádku. Hostům je k dispozici restaurace, bar a obchod. Ubytování je vhodné pro strávení rodinné dovolené.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka. Apartmány mohou být dvoupodlažní.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, obchod, garáž, parkoviště.

Pláž

50–200 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 15:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu (cca od 06.06. do 05.09.), ložní prádlo a ručníky (sada na počátku pobytu), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 15 €/os.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), klimatizace 50 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka nebo 3. přistýlka 50 €/týden (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 100 €/ apt.

Informace o letovisku

Pro klidnější středomořské letovisko je typická bujná piniová promenáda, která navazuje na lázeňské město Silvi Marina. Pineto nabízí příjemné strávení dovolené u moře a zároveň může být výchozím bodem k poznávání regionu Abruzzo. V bezprostřední blízkosti se nachází středověká věž Torre di Cerrano se zbytky starobylého římského přístavu. Městečko své návštěvníky zaujme výbornou polohou v předhůří nejvyššího pohoří Apenin – Gran Sassa se stejnojmenným národním parkem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING