Pineto / Residence Green Bay Village

od 2 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nový moderní komplex složený z několika vícepatrových residencí se nachází na okraji letoviska Pineto v části Foggetta cca 200 m od pláže (nutno projít podchodem pod železnicí). Jedná se o odlehlejší lokalitu, nejbližší obchod je cca 500 m od residence, supermarket cca 2 km a centrum městečka Pineto cca 3 km. Národní parky a historická městečka v okolí umožňují prožít dovolenou ve znamení moře, přírody a kultury. Kapacitu doporučujeme především klientům s vlastní dopravou.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, solárium, parkoviště, garáže, WiFi.

Pláž

200 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 15:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu (cca od 06.06. do 05.09.), ložní prádlo a ručníky (sada na počátku pobytu), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 15 €/os.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), garáž 50 €/týden (nutno vyžádat v CK), klimatizace 50 €/týden, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka nebo 3. přistýlka 50 €/týden (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, 1× plážový servis, parkovací místo (omezená kapacita), miniklub, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/ apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 50 €/týden (omezený počet míst), klimatizace 50 €/týden, povlečení 15 €/os./výměna, ručníky 8 €/os./výměna, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka nebo 3. přistýlka 50 €/týden.

Příplatky

pojištění A, B, C.

Slevy

klimatizace v období do 15.06. a od 07.09. ZDARMA, přistýlky ZDARMA

Poznámka

Jen pro klienty s vlastní dopravou.

Informace o letovisku

Pro klidnější středomořské letovisko je typická bujná piniová promenáda, která navazuje na lázeňské město Silvi Marina. Pineto nabízí příjemné strávení dovolené u moře a zároveň může být výchozím bodem k poznávání regionu Abruzzo. V bezprostřední blízkosti se nachází středověká věž Torre di Cerrano se zbytky starobylého římského přístavu. Městečko své návštěvníky zaujme výbornou polohou v předhůří nejvyššího pohoří Apenin – Gran Sassa se stejnojmenným národním parkem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING