Pineto / Residence Holiday Rendez-Vous

od 4 190
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní pětipatrová residence s bazénem je umístěna nedaleko centra letoviska a současně blízko pláže. Nachází se u piniového lesíku, který podél celého letoviska lemuje pláž s bílým pískem. Všechny apartmány prošly nedávno rekonstrukcí a jsou velmi vkusně a účelně zařízeny a vybaveny TV, pračkou a klimatizací. Mají velkou terasu, ze které se u apartmánů ve vyšších patrech nabízí krásný výhled.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, výtah, miniklub pro děti, garáž, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 15:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu, ložní prádlo a ručníky (sada na počátku pobytu), miniklub, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 15 €/os.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), garáž 50 €/týden (nutno vyžádat v CK), klimatizace 50 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, malé zvíře 30 €/týden (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka nebo 3. přistýlka 50 €/týden (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 100 €/ apt.

Stručná charakteristika

moderní pětipatrová residence je umístěna nedaleko centra Pineta a současně blízko pláže. Nachází se u piniového lesíku, který podél celého letoviska lemuje pláž s bílým pískem Všechny apartmány prošly nedávno rekonstrukcí a jsou velmi vkusně a účelně zařízeny. Mají velkou terasu a krásný výhled. Asi 50 m od residence vede železniční trať.

Informace o letovisku

Pro klidnější středomořské letovisko je typická bujná piniová promenáda, která navazuje na lázeňské město Silvi Marina. Pineto nabízí příjemné strávení dovolené u moře a zároveň může být výchozím bodem k poznávání regionu Abruzzo. V bezprostřední blízkosti se nachází středověká věž Torre di Cerrano se zbytky starobylého římského přístavu. Městečko své návštěvníky zaujme výbornou polohou v předhůří nejvyššího pohoří Apenin – Gran Sassa se stejnojmenným národním parkem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING