Filtr

Charakteristika

moderní residence s bazénem, která byla otevřena v roce 2014, se nachází cca 100 m od pláže a cca 1,5 km od centra letoviska. Je součástí komplexu tvořeného menším hotelem a restaurací. Apartmány jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře. Jsou pěkně zařízeny, vybaveny TV, pračkou a klimatizací a mají terasu se zahradním nábytkem.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.
Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (cca 28.05.-17.09.), závěrečný úklid, klimatizaci, vstup do bazénu (cca 26.06.-28.08.), ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., v případě pobytu se zvířetem 150 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, ); 3. přistýlka nebo dětská postýlka 10 €/noc; malé zvíře 50 € (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Sympatické pobřežní městečko Roseto degli Abruzzi, které se nachází v blízkosti nejvyšší hory Apeninského poloostrova Gran Sasso, se v posledních letech stává stále více vyhledávaným místem pro letní dovolenou. V létě je Roseto plné rozkvetlých růží a oleandrů. Vyznačuje se krásnou promenádou, čistými plážemi a modrým mořem. Hotely a apartmány podél pobřeží jsou vyhledávány rodinami s dětmi i aktivnějšími turisty, kteří odtud podnikají výlety do okolí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING