Roseto degli Abruzzi / Residence Il Triangolo

od 4 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

residence s bazénem se nachází několik kroků od pláže v místě Cologna Spiaggia, cca 5 km od centra Roseto degli Abruzzi a cca 2 km od Giulianova Lido. Disponuje 24 apartmány, které jsou rozmístěny ve dvou budovách. V hlavní třípatrové budově s výtahem se nachází apartmány typu bilo a trilo, ve druhé dvoupatrové budově bez výtahu jsou apartmány typu mono a bilo. Všechny apartmány jsou vkusně a funkčně zařízeny, vybaveny TV a klimatizací a mají předzahrádku nebo balkon se zahradním nábytkem. Obchody se nachází cca 1 km od residence. Ubytování doporučujeme klientům s vlastní dopravou.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo předzahrádka. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon nebo předzahrádka.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, prádelna, fotbalové hřiště, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m volná, 500 m soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., v případě pobytu se zvířetem 150 €/apt.; závěrečný úklid 50 €/bilo, 70 €/trilo; klubová karta v období 03.07.-28.08. 50 €/apt. (zahrnuje klimatizaci, vstup do bazénu, plážový servis v zahradě u pláže, baby klub v období od 03.07. do 28.08.).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ručníky 6 €/os./výměna; 3. přistýlka u apartmánu typu bilo a trilo nebo dětská postýlka 50 €/týden; malé zvíře 40 €. Vše nutno vyžádat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Sympatické pobřežní městečko Roseto degli Abruzzi, které se nachází v blízkosti nejvyšší hory Apeninského poloostrova Gran Sasso, se v posledních letech stává stále více vyhledávaným místem pro letní dovolenou. V létě je Roseto plné rozkvetlých růží a oleandrů. Vyznačuje se krásnou promenádou, čistými plážemi a modrým mořem. Hotely a apartmány podél pobřeží jsou vyhledávány rodinami s dětmi i aktivnějšími turisty, kteří odtud podnikají výlety do okolí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING