Silvi Marina / Apartmány Leonardo

od 2 279
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• poloha u pláže
• ubytování v krásné zahradě 

Filtr

Charakteristika

oblíbený komplex čtyř identických dvoupatrových domů se nachází v krásné pěstěné zahradě plné palem a tropických rostlin přímo u pláže a cca 200 m od centra letoviska. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny. Většina má boční výhled na moře nebo do zahrady.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a popř. rozkládacím jednolůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, terasa. Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bar, zahrada, garáže, parkoviště.

Pláž

u pláže, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 15 €/os./výměna, garáž 50 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo nebo trilo srpen 50 €/týden, v ostatních obdobích 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

apartmán typu trilo se 2 koupelnami v období červen a září 940 Kč/apt., 01.07.-27.07. 1 560 Kč/apt., 27.07.-31.08. 3 120 Kč/apt., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING