Filtr

Charakteristika

pěkná rezidence s bazénem leží v jižní, klidnější části letoviska, cca 250 metrů od vlastní soukromé pláže a cca 1,5 km od centra města. Hostům nabízí vysoký komfort. Všechny apartmány mají výhled na moře a jsou vybaveny TV a trezorem. V blízkosti residence se konají každou neděli menší trhy. Zejména děti uvítají blízkost lunaparku, který je otevřený v hlavní sezoně. Velký supermarket se nachází cca 600 m od residence.

Ubytování

Mono 2 – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Mono 3 – obývací pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.
Kuchyňské linky nejsou vybaveny troubou.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, recepce, výtah, solární terasa, fitness, společná pračka, parkoviště, WiFi.

Pláž

250 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, závěrečný úklid, vstup do bazénu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 15 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, klimatizace 30 €/týden, dětská postýlka 20 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os. od 15 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING