Silvi Marina / Residence Green Marine

od 2 590
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis

Proč vybrat tento produkt

• ubytování s přímým vstupem na pláž
• klidné místo se službami a trhy v blízkosti

Filtr

Charakteristika

dvoupatrová rezidence se nachází v jižní časti letoviska. Leží ve velké oplocené zahradě plné zeleně a má přímý vstup na pláž. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny. V blízkosti najdete restaurace, bary, obchody a jen pár metrů od rezidence probíhají každou neděli typické italské trhy.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a popř. rozkládacím jednolůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. 
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, parkoviště.

Pláž

u pláže, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 15 €/os./výměna, garáž 50 €/týden, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo nebo trilo srpen 50 €/týden, v ostatních obdobích 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

apartmán typu trilo se 2 koupelnami v období červen a září 940 Kč/apt., 01.07.-27.07. 1 560 Kč/apt., 27.07.-31.08. 3 120 Kč/apt., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING