Silvi Marina / Residence Le Palme a Ismare

od 2 367
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis

Proč vybrat tento produkt

• ubytování přímo u pláže

Filtr

Charakteristika

dvoupatrová residence leží ve velké zahradě v jižní části městečka. Nachází se přímo u pláže a nabízí jednoduše zařízené apartmány s balkonem nebo terasou. Součástí residence je parkoviště.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa. Možnost apartmánu se dvěma koupelnami (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, parkoviště.

Pláž

u pláže, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 15 €/os./výměna, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo nebo trilo srpen 50 €/týden, v ostatních obdobích 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

apartmán typu trilo se 2 koupelnami v období červen a září 940 Kč/apt., 01.07.-27.07. 1 560 Kč/apt., 27.07.-31.08. 3 120 Kč/apt., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING