Filtr

Charakteristika

dvoupatrová residence leží ve velké zahradě v jižní části městečka. Nachází se přímo u pláže a nabízí jednoduše zařízené apartmány s balkonem nebo terasou. Součástí residence je parkoviště.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, terasa. Možnost apartmánu se dvěma koupelnami (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, parkoviště.

Pláž

u pláže, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo nebo trilo 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

apartmán typu trilo se 2 koupelnami květen, červen a září 990 Kč/apt., červenec 1 680 Kč/apt., srpen 3 360 Kč/apt., cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING