Silvi Marina / Residence Mare Verde

od 3 335
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• apartmány s výhledem na moře s polohou přímo u pláže
• centrální část letoviska
• klimatizace a parkovací místo v ceně

Filtr

Charakteristika

třípatrová residence se nachází přímo u pláže v centrální části letoviska. Apartmány jsou jednoduše a funkčně zařízeny, vybaveny TV a pračkou a mají prostornou terasu a parkovací místo. Ze všech se nabízí výhled na moře. V blízkosti residence najdete obchody a všechny služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

10 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, závěrečný úklid, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 15 €/os./výměna, 3. přistýlka srpen 50 €/týden, v ostatních obdobích 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING