Silvi Marina / Residence Paradiso

od 6 590
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• moderní residence přímo u pláže
• klimatizace a parkovací místo v ceně
• možnost stravování v restauraci v objektu

Filtr

Charakteristika

moderní dvoupatrová residence postavená v roce 2008 se nachází přímo u pěkné pláže. Apartmány mají prostornou terasu vybavenou zahradním nábytkem, parkovací místo a pračku. Všechny apartmány mají výhled na moře. V okolí jsou k dispozici veškeré služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, manželská postel oddělená od obývacího pokoje příčkou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní. Možnost stravování v restauraci u residence.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka u apartmánu typu bilo srpen 50 €/týden, v ostatních obdobích 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING