Filtr

Charakteristika

čtyřpatrová moderní residence je umístěna přímo v centru letoviska v postranní uličce kolmé na lungomare cca 80 m od pláže. Je složená z apartmánů různých typologií, které jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou a klimatizací a nabízí většinou výhled na moře. I přes svoji polohu v centru není residence příliš zasažena ruchem města.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a popř. rozkládacím jednolůžkem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, 2 vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, 3 vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo večeří.

Vybavenost

recepce, výtah, restaurace, bar, solarium s vířivkou, společná pračka, WiFi.

Pláž

80 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, vstup do vířivky, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, klimatizace 35 €/týden, dětská postýlka 20 €/týden; polopenze dospělá osoba cca 22 €/os.den, děti od 6 do 12 let cca 16 €/os./den, děti od 3 do 6 let cca 11 €/os./den.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/os. od 15 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING