Silvi Marina / Vilky Silville

od 2 367
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• ubytování na velmi klidném místě

Filtr

Charakteristika

prostorné apartmány jsou umístěny ve vilkách v blízkosti pláže. Nachází se v tiché části letoviska a jsou vyhledávány klienty, kteří touží po klidu a soukromí. Obchody jsou vzdáleny cca 400 m. Apartmány v přízemí mají vlastní vchod a zahrádku, apartmány v prvním patře mají terasu nebo balkon.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, předzahrádka nebo terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkovací místo.

Pláž

30 - 150 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 15 €/os./výměna, dětská postýlka 40 €/týden, 3. přistýlka srpen 50 €/týden, v ostatních obdobích 25 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Silvi Marina je vyhlášené lázeňské městečko ležící cca 50 km jižně od San Benedetta del Tronto. Může se pochlubit jedinečnou polohou na úpatí horského masivu Gran Sasso, který ji zároveň chrání před nepříznivým větrným počasím z pevniny. V pozvolně zvedajících se kopcích můžete navštívit starobylé vesničky jako je Sant Angelo. Silvi Marina je charakteristická množstvím apartmánových domů, hotelů, restaurací, pizzerií, obchůdků, udržovanými plážemi, piniovým hájem podél pobřežní promenády a čistým mořem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING