Tortoreto Lido / Apartmány Tortoreto

od 2 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování

Filtr

Charakteristika

komfortně a funkčně zařízené apartmány různých typologií se nachází v moderních residencích ve vzdálenosti 50 - 500 m od pláže. Při včasné rezervaci lze sdělit na vyžádání klienta poloha a foto konkrétního apartmánu. Všechny apartmány mají terasu nebo předzahrádku.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem (popř. samostatná kuchyňka), ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout nebo samostatná kuchyňka, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

většinou výtah, garáž nebo parkoviště, pračka.

Pláž

50 - 500 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo nebo garáž, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 40 €/bilo, 50 €/trilo, 60 € v případě pobytu se psem.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/samostatné lůžko/výměna, 15 €/manželská postel/výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Městečko Tortoreto Lido se nachází pod horou Tortoreto Alto. Je pro něj typická dlouhá pobřežní promenáda lemovaná palmami, oleandry a piniemi, která plynule přechází až do vedlejšího letoviska Alba Adriatica. Místní pláže mají téměř zlatý písek, pozvolný vstup do vody a průzračně čisté moře. Tortoreto Lido je vyhledávaným místem pro letní dovolenou. Nabízí ubytování v hotelech či apartmánech, plno obchodů, barů, kaváren a restaurací a nejrůznější atrakce pro děti. Kromě lenošení na pláži zde můžete provozovat i vodní sporty jako windsurfing nebo plachtění, hrát tenis nebo jezdit na kole či in-line bruslích na 15 km dlouhé cyklostezce. Aktivnější turisté pak ocení blízkost hor. Přímo v Tortoretu najdete také oblíbený aquapark Onda Blu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING