Filtr

Charakteristika

residence s bazénem se nachází na klidném panoramatickém místě cca 1 km od pláže. Je obklopena starými olivovníky a nabízí krásný výhled na letovisko a moře. Pěkně zařízené apartmány jsou vybaveny TV a mikrovlnnou troubou a mají terasu. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají pro svoji dovolenou tiché a romantické místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Apartmány typu Standard mají malý balkon a výhled do zahrady. Apartmány typu Superior mají prostornější terasy. Apartmány typu Comfort mají výhled na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, dětské hřiště, miniklub, prádelna, parkoviště, WiFi.

Pláž

1 km, soukromá, písečná. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, vstup do bazénu, WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 7 €/noc, plážový servis 50 €/týden, dětská postýlka 5 €/noc, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Městečko Tortoreto Lido se nachází pod horou Tortoreto Alto. Je pro něj typická dlouhá pobřežní promenáda lemovaná palmami, oleandry a piniemi, která plynule přechází až do vedlejšího letoviska Alba Adriatica. Místní pláže mají téměř zlatý písek, pozvolný vstup do vody a průzračně čisté moře. Tortoreto Lido je vyhledávaným místem pro letní dovolenou. Nabízí ubytování v hotelech či apartmánech, plno obchodů, barů, kaváren a restaurací a nejrůznější atrakce pro děti. Kromě lenošení na pláži zde můžete provozovat i vodní sporty jako windsurfing nebo plachtění, hrát tenis nebo jezdit na kole či in-line bruslích na 15 km dlouhé cyklostezce. Aktivnější turisté pak ocení blízkost hor. Přímo v Tortoretu najdete také oblíbený aquapark Onda Blu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING