Tortoreto Lido / Residence Sirena Sea Side

od 3 303
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• umístění na klidném místě 50 m od pláže
• moderně zařízené apartmány
• možnost pronájmu slunečníků v komplexu s bazénem

Filtr

Charakteristika

nová residence se nachází cca 50 m od pláže v klidné části letoviska. Moderně zařízené apartmány jsou vybaveny TV, pračkou, žehličkou a klimatizací. Apartmány v přízemí mají velké předzahrádky, apartmány v patrech balkon s výhledem na moře. Parkování je možné před domem nebo si lze rezervovat garáž. Cca 2 km od residence se nachází aquapark Onda Blu. Hosté mají možnost pronájmu slunečníků ve 200 m vzdáleném komplexu Venus, kde najdete i bazén a salon krásy.

Ubytování

Trilo 4 - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, menší pokoj s jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo 5 - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo 6+1 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou a vysouvacím lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, garáže, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 30 €/týden, dětská postýlka 20 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Informace o letovisku

Městečko Tortoreto Lido se nachází pod horou Tortoreto Alto. Je pro něj typická dlouhá pobřežní promenáda lemovaná palmami, oleandry a piniemi, která plynule přechází až do vedlejšího letoviska Alba Adriatica. Místní pláže mají téměř zlatý písek, pozvolný vstup do vody a průzračně čisté moře. Tortoreto Lido je vyhledávaným místem pro letní dovolenou. Nabízí ubytování v hotelech či apartmánech, plno obchodů, barů, kaváren a restaurací a nejrůznější atrakce pro děti. Kromě lenošení na pláži zde můžete provozovat i vodní sporty jako windsurfing nebo plachtění, hrát tenis nebo jezdit na kole či in-line bruslích na 15 km dlouhé cyklostezce. Aktivnější turisté pak ocení blízkost hor. Přímo v Tortoretu najdete také oblíbený aquapark Onda Blu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING