Filtr

Charakteristika

středisko se třemi bazény má rozlohu 150 000 m2 a nachází se přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Disponuje 380 ubytovacími jednotkami jako jsou bungalovy, vilky a mobilhomy. Všechny jednotky jsou vybaveny TV, fénem a trezorem. Villaggio je vhodné i pro handicapované osoby včetně přístupu na pláž a do moře.

Ubytování

Bilo - zděný bungalov; obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, klimatizace, vlastní sociální příslušenství, veranda. Trilo - vilka; obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se třemi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, veranda. Vilka trilo* má navíc klimatizaci. Trilo Comfort - vilka; obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, klimatizace, veranda. Trilo Superior - mobilhome; obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, klimatizace, vlastní sociální příslušenství, veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

3 bazény, recepce, 2 restaurace, 3 bary, pizzerie, animační programy, hřiště na basketbal, fotbal a volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, lukostřelba, fitness centrum, kongresové a obchodní centrum, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, klubovou kartu (zahrnuje vstup do bazénů a na sportoviště, animační programy), parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Městečko Tortoreto Lido se nachází pod horou Tortoreto Alto. Je pro něj typická dlouhá pobřežní promenáda lemovaná palmami, oleandry a piniemi, která plynule přechází až do vedlejšího letoviska Alba Adriatica. Místní pláže mají téměř zlatý písek, pozvolný vstup do vody a průzračně čisté moře. Tortoreto Lido je vyhledávaným místem pro letní dovolenou. Nabízí ubytování v hotelech či apartmánech, plno obchodů, barů, kaváren a restaurací a nejrůznější atrakce pro děti. Kromě lenošení na pláži zde můžete provozovat i vodní sporty jako windsurfing nebo plachtění, hrát tenis nebo jezdit na kole či in-line bruslích na 15 km dlouhé cyklostezce. Aktivnější turisté pak ocení blízkost hor. Přímo v Tortoretu najdete také oblíbený aquapark Onda Blu.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING