Villa Rosa / Vilky Undici

od 1 990
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování

Filtr

Charakteristika

pěkná vilka se samostatným vchodem a soukromou zahrádkou se nachází cca 250 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou a mají soukromé parkovací místo. Ubytování je vhodné pro početnější rodiny, které si chtějí užít klidnější dovolenou.

Ubytování

Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, 2x sociální příslušenství, předzahrádka. Apartmán * je nově zařízený.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

250 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 70 €/quadri.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/manželská postel/výměna, 8 €/samostatné lůžko/výměna; malé zvíře 10 €.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Villa Rosa je nedávno vybudovaná část Martinsicuro s komfortními residencemi a apartmánovými domy, která se vyznačuje nepříliš velkým nočním ruchem. Letovisko je vhodné pro klienty hledající klidnější dovolenou a pro rodiny s dětmi. Nechybí zde pro tuto oblast typická palmová promenáda táhnoucí se z Martinsicuro přes Villa Rosa, Alba Adriatica do Tortoreto Lido, ideální pro projížďky na kolech nebo na kolečkových bruslích. Za zábavou můžete vyrazit buď do nedalekého San Benedetta del Tronto (cca 7 km) nebo po promenádě příjemnou procházkou do Alba Adriatica (cca 2 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING