Filtr

Charakteristika

rodinný hotel s pěknou zahradou a bazénem se nachází v klidné části letoviska Rivabella, které je považováno za jednu z nejhezčích lokalit této oblasti. Přímo v letovisku najdete všechny služby nezbytné pro strávení příjemné dovolené: bary, restaurace, pizzerie, supermarket, obchody, diskotéky a aquapark. Milovníci nákupů a nočního života si přijdou na své v centru historického městečka Gallipoli, které je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar, klimatizaci, některé balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, posilovna, WiFi.

Pláž

150 m, jemný písek, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu, klimatizaci, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 15 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 510 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 10 let na přistýlce 35 %.

Příplatky

ubytování 7 nocí, polopenzi nebo plnou penzi, služby delegáta v období od 04.06.–31.07. a 28.08.–25.09., pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Informace o letovisku

Gallipoli, překrásné přístavní historické město řeckého původu se zachovalými hradbami, se nachází v Tarentském zálivu na skalním ostrůvku a je propojené mostem s moderním předměstím na pevnině. Úzká spleť uliček, domy s romantickými balkónky a okouzlující zákoutí dodávají městu ráz typického jihoitalského městečka, často právem nazývaného Perlou Jónského moře. Milovníci umění a historie si jistě rádi prohlédnou nejstarší řeckou fontánu v Itálii či mohutnou pevnost z 16. století. Křišťálově průzračné moře je pro své nepopsatelně nádherné barvy považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě. Město nabízí vše potřebné pro turisty a ocení ho zejména ti, kteří mají rádi večerní procházky starými uličkami města

Mapa polohy hotelu

TEST RATING