Lido del Sole / Villaggio Lido del Mare

od 4 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

pěkné villaggio se nachází uprostřed zeleně blízko centra letoviska jen cca 100 m od pláže. Nedávno postavené apartmány jsou umístěny v blocích přízemních a jednopatrových budov obklopených piniemi a eukalypty. Apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny TV a trezorem. Od roku 2015 se středisko pyšní novým bazénem.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a popř. palandou, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, pizzerie, bar, obchod s potravinami, prádelna, multifunkční hřiště, animační programy, dětské hřiště, hřiště na petanque, plážový volejbal, parkoviště, WiFi.

Pláž

100 m. soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (13.06.-05.09.), parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.; plážový servis 50 €/týden.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, klimatizace 50 €/týden (nutno vyžádat v CK), ventilátor 2 €/den (nutno vyžádat v CK), dětská postýlka 35 €/týden; polopenze cca 18-22 €/os./den, plná penze 25-35 €/os./den; malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Lido del Sole je menší, elegantní, typicky turistické letovisko vybudované na kruhovém půdorysu podél písečné pláže. Sestává z nových nevysokých turistických residencí, obklopených bujnou typickou středomořskou vegetací. Po celém letovisku najdete různé restaurace, bary, obchůdky a sportoviště.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING