Peschici / Villaggio Grotta dell'Acqua

od 1 971
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

prázdninové středisko se nachází mezi městečky Peschici a Vieste přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Gargana, která je ohraničená útesem se starou strážní věží Torre di Sfinale. Je pojmenováno podle cca 3 km dlouhé jeskyně Grotta dell'Acqua u Peschici. Villaggio se skládá z pohodlných bungalovů vybavených krytou verandou.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.
Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, pizzerie, obchody, trafika, zelinářství, tenisový kurt, dětský koutek, ping pong, plážový volejbal, animace, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

neděle od 17 hod. Pobyty sobota - sobota s možností autobusové dopravy na vyžádání v CK.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, animační programy (červenec, srpen), parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 35 €/bilo, 45 €/trilo (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 50 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 18 €/týden; klimatizace (nutno vyžádat v CK) 5 €/den; přistýlka u apartmánu typu trilo v období do 27.06. a od 29.08. 50 €/týden, v období 01.08.-22.08. 100 €/týden, v ostatních obdobích 80 €/týden; ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 10 €/os./výměna; plážový servis v 1. řadě v období do 27.06. a od 29.08. 25 €/týden, v období 01.08.-22.08. 45 €/týden, v ostatních obdobích 35 €/týden; plážový servis ve 2. řadě v období do 27.06. a od 29.08. 10 €/týden, v období 01.08.-22.08. 30 €/týden, v ostatních obdobích 20 €/týden; malé zvíře v období do 27.06. a od 29.08. 5 €/noc, v období 01.08.-22.08. 10 €/noc, v ostatních obdobích 7 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,2 € noc/os. od 11 let.

Informace o letovisku

Starobylé městečko Peschici je posazeno na skalnatém útesu, pod kterým se nachází mořské jeskyně. Vytváří bludiště charakteristických uliček, malých náměstí, schodů, průchodů a bílých domů, typických pro tento region. Bývá často označováno za nejmalebnější město na poloostrově Gargano. Z přístavu do města vede 246 schodů. V centru naleznete spoustu restaurací se středomořskou atmosférou, pizzerií a obchůdků s místními produkty jako likér limoncello, sýr scamorza nebo těstoviny orecchiette. K relaxaci můžete zvolit jak široké vybavené pláže, tak i romantické písčité zátoky.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING