Filtr

Charakteristika

prázdninové středisko se nachází mezi městečky Peschici a Vieste přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Gargana, která je ohraničená útesem se starou strážní věží Torre di Sfinale. Je pojmenováno podle cca 3 km dlouhé jeskyně Grotta dell'Acqua u Peschici. Villaggio se skládá z pohodlných bungalovů vybavených krytou verandou.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s palandou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.
Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, pizzerie, obchody, trafika, zelinářství, tenisový kurt, dětský koutek, ping pong, plážový volejbal, animace, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

neděle od 10 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), animační programy (červenec, srpen), parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/apt., závěrečný úklid 40 €/bilo, 50 €/trilo (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 50 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

přistýlka u apartmánu typu trilo 9-19 €/noc dle období; dětská postýlka 3 €/noc; ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 10 €/os./výměna; plážový servis v 1. řadě 4-8 €/den dle období; plážový servis ve 2. řadě 2-5 €/den dle období; malé zvíře 7-15 €/noc dle období.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,6 € noc/os. od 11 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Termíny ubytování jsou od neděle do soboty. Termíny jiné než neděle - sobota na vyžádání v CK.

Informace o letovisku

Starobylé městečko Peschici je posazeno na skalnatém útesu, pod kterým se nachází mořské jeskyně. Vytváří bludiště charakteristických uliček, malých náměstí, schodů, průchodů a bílých domů, typických pro tento region. Bývá často označováno za nejmalebnější město na poloostrově Gargano. Z přístavu do města vede 246 schodů. V centru naleznete spoustu restaurací se středomořskou atmosférou, pizzerií a obchůdků s místními produkty jako likér limoncello, sýr scamorza nebo těstoviny orecchiette. K relaxaci můžete zvolit jak široké vybavené pláže, tak i romantické písčité zátoky.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING