Filtr

Charakteristika

residence složená z 8 apartmánů se nachází v klidné residenční zóně na kraji obce, odkud se nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV a mikrovlnnou troubou. Hostům je k dispozici venkovní posezení ve společné zahrádce. Parkoviště pro klienty leží v ulici přímo pod residencí. Centrum letoviska je vzdáleno cca 400 m, nejbližší supermarket najdete cca 200 m od residence.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem (vhodné pro 2 děti do 12 let nebo jednu dospělou osobu) nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, některé s balkonem (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

společná zahrada, parkoviště.

Pláž

600 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 30 €/apt., závěrečný úklid 20 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/manželská postel/výměna, ručníky 5 €/os./výměna, malé zvíře 30 €/týden (možno jen v apartmánech s balkonem).

Příplatky

balkon 170 Kč/apt./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Dodnes částečně opevněné historické městečko Rodi Garganico, které se vypíná na vápencovém útesu nad mořem v severní části poloostrova Gargano, bylo založeno již v 8. století př.n.l. jako řecká osada. Jeho historický ráz podtrhuje bezpočet úzkých uliček propletených v historickém centru, v nichž se nachází restaurace s typickými specialitami, kavárny a obchůdky. Díky svým písečným plážím a rychlému trajektovému spojení na Tremitské ostrovy se město stalo oblíbeným letním střediskem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING