Rodi Garganico / Residence Zagare

od 5 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nedávno postavená residence s bazénem se nachází u krásné zátoky Santa Barbara, cca 800 m od letoviska Rodi Garganico a cca 300 m od pláže. Apartmány leží uprostřed středomořské zeleně a mají výhled na moře nebo do zahrady. Jsou vybaveny klimatizací a mají terasu nebo balkon a parkovací místo.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo balkon. Apartmány typu mono A se nachází v hlavní budově ve 2. poschodí a mají výhled na moře. Apartmány typu mono B se nachází v přízemí, mají výhled do zahrady a samostatný vstup a jsou vhodné pro klienty s handicapem. Apartmány typu mono C mají výhled na moře a do zahrady, nachází se v nejvyšším patře hlavní budovy. 
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa nebo balkon. Apartmány typu bilo A se nachází v přízemí a mají výhled do zahrady; apartmány typu bilo B se nachází v přízemí nebo v prvním patře a mají výhled na moře nebo do zahrady; apartmány typu bilo C se nachází v hlavní budově a mají výhled na moře.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Apartmány typu trilo A se nachází v hlavní budově ve 2. patře, mají výhled do zahrady nebo na moře. Apartmány typu trilo B se nachází v přízemí nebo v 1. patře a mají výhled do zahrady nebo na moře. Apartmány typu trilo C se nachází v hlavní budově a mají výhled na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, recepce, dětské hřiště, společný gril, prádelna, parkoviště, WiFi.

Pláž

300 m veřejná, písečná; 2 km soukromá, možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis (cca 2 km od residence), klimatizaci, závěrečný úklid, vstup do bazénu, WiFi, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/samostatné lůžko/výměna, 16 €/manželská postel/výměna; ručníky 5 €/os./výměna; dětská postýlka 35 €/týden, prádelna cca 5 €/1 hod.; malé zvíře 35 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Dodnes částečně opevněné historické městečko Rodi Garganico, které se vypíná na vápencovém útesu nad mořem v severní části poloostrova Gargano, bylo založeno již v 8. století př.n.l. jako řecká osada. Jeho historický ráz podtrhuje bezpočet úzkých uliček propletených v historickém centru, v nichž se nachází restaurace s typickými specialitami, kavárny a obchůdky. Díky svým písečným plážím a rychlému trajektovému spojení na Tremitské ostrovy se město stalo oblíbeným letním střediskem.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING