San Menaio / Residence Marechiaro

od 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní residence po nedávné kompletní rekonstrukci má skvělou pozici přímo na pláži, od které ji dělí pouze silnice. Předností této kapacity je soukromá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře a široký okruh nabízených služeb. Každodenní přítomnost majitelů je potom zárukou, že se vám dostane vysoká kvalita péče. Budova disponuje 48 hotelovými pokoji a 23 apartmány. Apartmány jsou vybaveny TV, fénem a některé mají výhled na moře.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství. Apartmány typu A jsou bez balkony, apartmány typu B jsou s balkonem.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma až čtyřmi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, výtah, restaurace, centrum prodeje exkurzí, společenská místnost s TV, 2 hydromasážní vany, prádelna, dětské hřiště, půjčovna kol, kajaků, šlapadel, hřiště na plážový volejbal a tenis, terasa na aerobik, plážová restaurace, pizzerie, diskobar, parkoviště 350 m od residence, WiFi.

Pláž

10 m, soukromá, jemný písek.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €), animační programy (02.06.-01.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 5 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., týdenní paušální poplatek 100 €/bilo, 130 €/trilo zahrnuje spotřebu energie, vody, plynu, závěrečný úklid, 1× plážový servis, animační programy (28.05.–17.09.) a služby česky mluvícího zástupce.

Informace o letovisku

San Menaio, menší, poklidné, avšak stále více vyhledávané letovisko s dlouhou tradicí turistického ruchu a bohatou nabídkou služeb, je ideálním místem pro strávení pohodové rodinné dovolené. Právě zde byl vybudován první hotel u moře na Gargánu. Městečko obklopené piniovými háji, které skýtají v létě příjemný stín, leží podél pobřežní silnice vedoucí z Rodi Garganico (5 km) do Peschici (12 km). 6 km dlouhé a široké pláže se zlatým pískem podél krásného pobřeží dokreslují malé romantické zátoky mezi skalisky a útesy vhodné ke koupání o samotě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING