Filtr

Charakteristika

moderní residence po nedávné kompletní rekonstrukci má skvělou pozici přímo na pláži, od které ji dělí pouze silnice. Předností této kapacity je soukromá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře a široký okruh nabízených služeb. Každodenní přítomnost majitelů je potom zárukou, že se vám dostane vysoká kvalita péče. Budova disponuje 48 hotelovými pokoji a 23 apartmány. Apartmány jsou vybaveny TV, fénem a některé mají výhled na moře.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství. Apartmány typu A jsou bez balkony, apartmány typu B jsou s balkonem.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma až čtyřmi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, výtah, restaurace, centrum prodeje exkurzí, společenská místnost s TV, 2 hydromasážní vany, prádelna, dětské hřiště, půjčovna kol, kajaků, šlapadel, hřiště na plážový volejbal a tenis, terasa na aerobik, plážová restaurace, pizzerie, diskobar, parkoviště 350 m od residence, WiFi.

Pláž

10 m, soukromá, jemný písek.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €), animační programy (02.06.-01.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 5 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., týdenní paušální poplatek 100 €/bilo, 130 €/trilo zahrnuje spotřebu energie, vody, plynu, závěrečný úklid, 1× plážový servis, animační programy (28.05.–17.09.) a služby česky mluvícího zástupce.

Informace o letovisku

San Menaio, menší, poklidné, avšak stále více vyhledávané letovisko s dlouhou tradicí turistického ruchu a bohatou nabídkou služeb, je ideálním místem pro strávení pohodové rodinné dovolené. Právě zde byl vybudován první hotel u moře na Gargánu. Městečko obklopené piniovými háji, které skýtají v létě příjemný stín, leží podél pobřežní silnice vedoucí z Rodi Garganico (5 km) do Peschici (12 km). 6 km dlouhé a široké pláže se zlatým pískem podél krásného pobřeží dokreslují malé romantické zátoky mezi skalisky a útesy vhodné ke koupání o samotě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING