Filtr

Charakteristika

luxusní rekreační středisko otevřené roku 2010 se nachází přímo u plážové promenády Europa cca 800 m od centra Vieste. Rozprostírá se uprostřed krásné subtropické zahrady s palmami, eukalypty, exotickou vegetací a fontánou. Moderně zařízené apartmány jsou rozmístěny v 7 jednopatrových vilkách a jsou vybaveny klimatizací a trezorem. Pláž je pohodlně přístupná podchodem pod silnicí.

Ubytování

Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, vířivka, minimarket, společenská místnost s TV, zahrada, dětský koutek, hřiště na minikopanou, volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, animace (červenec, srpen), parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, lemovaná skalisky.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., spotřebu elektrické energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, využívání hřišť (přes den), 1 parkovací místo, asistenční služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

doprava autobusem 2790 Kč/os., ložní prádlo 10 €/os., ručníky 5 €/os., další parkovací místo 35 €/týden, pronájem TV 40 €/týden, infant jako osoba navíc 30 €/týden, malé zvíře 50 €/týden (na vyžádání), pojištění A, B, C.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt. (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €), plážový servis 50 €/týden v období 21.05.–16.07. a 27.08.–24.09., 80 € v období 16.07.–27.08.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING