Filtr

Charakteristika

apartmány se nachází v samém historickém centru letoviska a cca 600 m od krásné pláže Marina Piccola. Leží poblíž pěší zóny a turistického přístavu, odkud je možné podniknout výlety k nekrásnějším jeskyním Gargana nebo na Tremitské ostrovy. Apartmány jsou vybaveny TV a klimatizací a mají prostornou terasu se zahradním nábytkem. Výborná pozice apartmánů umožňuje vychutnat si magickou atmosféru, která je všudypřítomná v uličkách starého města.

Ubytování

Bilo - dvoupodlažní apartmán. Přízemi: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyně, sociální příslušenství; první patro: ložnice s manželskou postelí, sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Pláž

600 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 40 €/apt., klimatizace 10 €/noc.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING