Filtr

Charakteristika

útulné apartmány se nachází cca 300 m od pláže, pár kroků od pěší zóny a turistického přístavu, odkud se pořádají výlety na Tremitské ostrovy a nejkrásnější jeskyně Gargana. Funkčně zařízené apartmány jsou vybaveny TV a pračkou a mají prostornou terasu se zahradním nábytkem. Díky strategické poloze je možné během několika minut dosáhnout obou pobřeží, která lemují výběžek Vieste. Vzhledem k umístění v samém srdci letoviska si můžete vychutnat kouzelnou atmosféru starých uliček v centru plného obchůdků a restaurací.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem (vhodné pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu) a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah.

Pláž

300 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 60 €/apt., klimatizace 10 €/noc.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo a ručníky 15 €/os./výměna (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING