Vieste / Hotel I Melograni

od 11 190
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

elegantní hotel je součástí dobře vybaveného resortu, který se rozprostírá v piniovém a olivovém háji. Nachází se cca 150 m od dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (Lungomare Europa). Historického centra letoviska lze dosáhnout příjemnou procházkou. Prostorné hotelové pokoje jsou pěkně a moderně zařízeny. Hotel doporučujeme i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizaci a balkon nebo verandu.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, výtah, Internet point, společenská místnost s TV, dětské hřiště, vířivka, animační programy, stolní tenis, volejbal, parkoviště, WiFi; na pláži surfování, kánoe.

Pláž

150 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (cca 28.05.-03.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

plážový servis v období 01.07.-31.08. 16 €/den, malé zvíře 50 €.

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období do 04.06. a od 03.09. 500 Kč/noc, v ostatních obdobích 680 Kč/noc; plná penze v období do 18.06. a od 27.08. 290 Kč/os./den, v ostatních obdobích 500 Kč/os./den; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 19 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Plážový servis v období do 30.06. a od 01.09. ZDARMA!

Poznámka

Pobytová taxa v období do 31.05. a od 01.09. 1 €/os./noc, v období 01.06.-31.08. 2 €/os./noc.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING