Vieste / Hotel I Melograni

od 22 772
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

elegantní hotel je součástí dobře vybaveného resortu, který se rozprostírá v piniovém a olivovém háji. Nachází se cca 150 m od dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou (Lungomare Europa). Historického centra letoviska lze dosáhnout příjemnou procházkou. Prostorné hotelové pokoje jsou pěkně a moderně zařízeny. Hotel doporučujeme i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizaci a balkon nebo verandu.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, výtah, Internet point, společenská místnost s TV, dětské hřiště, vířivka, animační programy, stolní tenis, volejbal, parkoviště, WiFi; na pláži surfování, kánoe.

Pláž

150 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy (23.05.-12.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

plážový servis v období 29.06.-05.09. 16 €/den, malé zvíře 50 €.

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období do 06.06. a od 05.09. 440 Kč/noc, v ostatních obdobích 680 Kč/noc; plná penze v období do 20.06. a od 29.08. 290 Kč/os./den, v ostatních obdobích 500 Kč/os./den; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 19 let na přistýlce 40 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Plážový servis v období do 29.06. a od 05.09. ZDARMA!

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING