Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruovaná residence se nachází cca 2 km od centra Vieste směrem na Peschici. Leží na malém vršku, odkud se nabízí nádherný výhled. Všechny apartmány mají samostatný vchod, jsou moderně a funkčně zařízeny a vybaveny klimatizací a TV/SAT. Vzhledem ke klidné poloze doporučujeme residenci těm, kteří chtějí o dovolené především relaxovat.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s gaučem nebo rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda. Apartmány typu bilo 2+1 se nachází v přízemních zděných bungalovech.
Trilo – obývací pokoj s kuchyňským koutem a popř. rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.
Quadri – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, 3 koupelny, klimatizace, veranda. Apartmány typu quadri se nachází v přízemí v hlavní budově. Možnost ubytování v apartmánech typu bilo 2+2 nebo trilo 4 s výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, vířivka, víceúčelové hřiště (tenis, mini kopaná), dětský koutek, společný gril, pračka na žetony, parkoviště, WiFi.

Pláž

400 m, jemný písek ohraničený skálou, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, klimatizaci (13.06.-05.09.), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., týdenní paušální poplatek 90 €/bilo, 110 €/trilo 4, 120 €/trilo 4+2, 150 €/quadri (zahrnuje spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, ložní prádlo, vstup do bazénu a na sportoviště, parkovací místo).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ručníky 7 €/os./výměna, přistýlka u apartmánu typu trilo 4 a quadri 6 70 €/os./týden, malé zvíře 40 €/pobyt.

Příplatky

výhled na moře 340 Kč/apt./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,2 €/noc/os. od 14 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING