Filtr

Charakteristika

oblíbené středisko s bazénem se nachází u pobřežní promenády Lungomare E. Mattei cca 1,8 km od centra Vieste směrem k Mattinatě. Leží u dlouhé písečné pláže, která je proslulá skalním útvarem Pizzomunno. Rozkládá se na ploše 5 ha a je tvořeno komfortně zařízenými řadovými apartmány vybavenými TV, klimatizací a prostornou verandou s grilem. Celý areál je obklopen dobře udržovanou zahradou s palmami. Villaggio je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, veranda.
Typ A - jednopatrové řadové vilky s terasou, 1. patro, cca 250 - 400 m od pláže.
Typ B - jednopatrové řadové vilky s terasou a zahrádkou, v přízemí, ca 250 - 400 m od pláže.
Typ C - přízemní řadová vilka s terasou a zahrádkou, cca 150 - 250 m od pláže.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, pizzerie, market, hřiště na minikopanou, dětské hřiště, animační programy, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, klimatizaci (cca 20.06.-31.08.), vstup do bazénu, animační programy (20.06.-05.09.), WiFi, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 11 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna, přistýlka dle období 50-180 € (info na vyžádání v CK), dětská postýlka 50 €/týden, infant jako osoba navíc (vlastní postýlka) 30 €/týden; plážový servis dle období 40-100 €/týden; další parkovací místo 35 €/týden, pračka (jen u apartmánu typu A a B) 35 €/týden, malé zvíře 50 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,6 €/noc/os. od 14 let, maximálně po dobu 10 nocí. 
AKCE!! Plážový servis v období do 20.06. a od 05.09. ZDARMA při rezervaci do 30.05.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING