Vieste / Villaggio Baia degli Aranci

od 2 490
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• pěkný komplex podél dlouhé písečné pláže
• bazén
• historické centrum v pěší vzdálenosti
• možnost dokoupit stravování

Filtr

Charakteristika

velký uzavřený rekreační areál o rozloze 110 ha se rozprostírá v piniovém a olivovém háji podél dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou. Do historického centra městečka Vieste se lze dostat příjemnou procházkou. Apartmány v jednopatrových řadových vilkách s vlastním vchodem jsou velice pěkně a moderně zařízeny a jsou vybaveny trezorem, telefonem a klimatizací a mají parkovací místo. Apartmány typu trilo Arancio jsou blíže pláži, apartmány typu trilo Ulivi se nachází cca 400 m od pláže.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - info o ceně v CK.

Vybavenost

2 bazény, recepce, restaurace, pizzerie, bar, dětské hřiště, animační programy, miniklub pro děti, plážový volejbal, fitness centrum, Internet point, parkoviště.

Pláž

50 – 400 m, soukromá, písečná se zlatavým pískem. Možnost využít plážový minibus.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod. V období do 20.06. a od 29.08. možnost ubytování i v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami), ložní prádlo, vstup do bazénu a do posilovny, půjčovnu kol, animační programy (cca 27.05.-02.09.), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 10 €/apt./den, ručníky 5 €/os./výměna; plážový servis v období 01.07.-31.08. 20 €/apt./den; 2. přistýlka (možno jen u apartmánu typu trilo) v období do 25.06. a od 02.09. 42 €/týden, v období 24.06.–08.07. a 26.08.-01.09. 84 €/týden, v ostatních obdobích 105 €/týden; dětská postýlka 5 €/den, malé zvíře 50 €. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Plážový servis v období do 30.06. a od 01.09. ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa v období do 31.05. a od 01.09. 1 €/os./noc, v období 01.06.-31.08. 3 €/os./noc.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING