Filtr

Charakteristika

pěkné středisko je složené z přízemních řadových apartmánů obklopených přírodním lesíkem pinií, oleandrů a eukalyptů. Díky své ideální poloze nedaleko hlavní pláže s pobřežní promenádou Lungomare E. Mattei, jen 1 km od centra letoviska, je turisty velmi vyhledávané. Všechny apartmány mají vlastní vchod s verandou a jsou standardně zařízeny. Některé apartmány jsou umístěny v jednopatrové budově.

Ubytování

Mono – obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.
Bilo – obývací pokoj s kuchyňským koutem a popř. rozkládacím jednolůžkem nebo palandou, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.
Trilo – obývací pokoj s kuchyňským koutem a popř. rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, bar, dětský koutek, společný gril, prádelna, parkoviště, WiFi; na pláži restaurace.

Pláž

350 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, vstup do bazénu (13.06.-12.09.), dětský koutek, plážový minibus, využívání venkovních sprch a společného grilu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 40 €/apt. (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 50 €).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, klimatizace 70 €/týden, dětská postýlka 70 €/týden, 2. parkovací místo 35 €/týden, pračka na žetony 4 €/1 praní, malé zvíře 35 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,2 €/noc/os. od 14 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING