Filtr

Charakteristika

moderní villaggio s bazénem leží na klidném místě na pobřeží cca 4 km od Vieste směrem k Peschici. Skládá se ze zděných, nedávno postavených, pěkně zařízených vilek a komfortních mobilhomů, které byly uvedeny do provozu v roce 2003. Vilky i mobilhomy mají klimatizaci, TV a verandu vybavenou zahradním nábytkem. V blízkosti najdete supermarket a obchody všeho druhu.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a popř. rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda. Mobilhome - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky (vhodné jen pro děti), vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, restaurace, bar, pizzerie, posilovna, polyfunkční hřiště, stolní tenis, dětské hřiště, společný gril, pračka na žetony, obchod, lékárna, animace, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písečná.

Nástup na ubytování

sobota od 16:30 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu a na sportoviště, animační programy, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 60 €/týden, ložní prádlo cca 8 €/os./výměna, dětská postýlka 10 €/den (nutno vyžádat v CK); plážový servis v období do 25.06. a od 03.09. 45 €/týden, v období 30.07.-27.08. 105 €/týden, v ostatních obdobích 77 €/týden; polopenze cca 19 €/os./den, plná penze cca 29 €/os./den, 2. parkovací místo 5-7 €/den dle období, malé zvíře 35 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Malebné rybářské městečko Vieste s kouzelným historickým centrem a typickými bílými domy vystavěnými na skále je turistickým lákadlem už řadu let. Největší a nejživější letovisko poloostrova Gargáno nabízí kromě krásných pláží omývaných azurovým mořem i bohaté kulturní a společenské vyžití. Historická část Vieste je charakteristická spletí starobylých úzkých uliček, které lákají k procházkám, a dobře zachovalých středověkých domů. V okolí se nachází spousta olivových plantáží. Každé druhé pondělí dopoledne se ve Vieste konají tradiční trhy. Z místního přístavu vyplouvají loďky na výlety do mořských jeskyní a na ostrovy Tremity.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING