Filtr

Charakteristika

pěkný hotel s bazénem se nachází přímo u pláže a několik minut pěší chůze od centra letoviska. Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny a mají boční výhled na moře. Hotel je ideálním místem pro strávení pohodové dovolené pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, fén, trezor, minibar, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, voda a víno v ceně. Možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

bazén, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s TV, biliard, dětský koutek, posilovna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 440 Kč/noc, All Inclusive 490 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi a plážový servis).

Slevy

děti do 11 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; děti od 11 do 16 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 15 %.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING