Cattolica / Hotel Diplomat Marine

od 7 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

pěkný hotel s bazénem se nachází přímo u pláže a několik minut pěší chůze od centra letoviska. Pokoje jsou útulně a komfortně zařízeny a mají boční výhled na moře. Hotel je ideálním místem pro strávení pohodové dovolené pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, fén, trezor, minibar, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, 1/2 l vody a 1/4 l vína/os. v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s TV, biliard, dětský koutek, posilovna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkovací místo 5 €/den, malé zvíře 20 €/pobyt.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, plná penze 200 Kč/os./den.

Slevy

děti do 12 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 50 %; dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING