Cattolica / Hotel Nord Est

od 10 690
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• kvalitní hotel přímo u pláže
• vnitřní bazén
• plážový servis s bazénem a výborným zázemím pro děti i dospělé

Filtr

Charakteristika

komfortní hotel se nachází v první linii od pláže, na kterou má přímý vstup. Relaxovat můžete nejen na skvěle vybavené pláži, kde můžete využívat bazén, vířivky, spoustu zábavy pro děti i dospělé nebo posedět u osvěžujícího drinku, ale i ve wellness centru s vyhřívaným bazénem a saunou. Hotel disponuje nově zařízenými pokoji a nabízí i bezbariérové pokoje. Díky své pozici u večerní promenády Viale Carducci je hotel vhodný pro mladé a pro rodiny. Doporučujeme ho i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s bočním nebo přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů nebo All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, společenská místnost s TV, Internet point, herna, sauna, solárium, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi; na pláži bazén, vířivka, dětské hřiště.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 9 €/den, malé zvíře 20 €/pobyt. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 440 Kč/noc; balíček plážový servis a nápoje 500 Kč/os./den; All Inclusive 870 Kč/os./den (zahrnuje plážový servis, plnou penzi, vodu, víno a nealkoholické nápoje u jídel); boční výhled na moře 440 Kč/pokoj/noc, přímý výhled na moře 740 Kč/pokoj/noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING