Filtr

Charakteristika

komfortní hotel s bazénem se nachází v první linii od pláže, na kterou má přímý vstup. Relaxovat můžete nejen na pláži, ale i ve wellness centru s vyhřívaným bazénem a saunou. Hotel disponuje nově zařízenými pokoji a nabízí i bezbariérové pokoje. Díky své pozici u večerní promenády Viale Carducci je hotel vhodný pro mladé a pro rodiny. Doporučujeme ho i náročnějším klientům.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s bočním nebo přímým výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení All Inclusive.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, společenská místnost s TV, Internet point, herna, sauna, solárium, půjčovna kol, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 460 Kč/noc; All Inclusive 590 Kč/os./noc, při jednolůžkovém pokoji 900 Kč/os./noc (zahrnuje 1/4 l vína a 1/2 l vody u jídel, plážový servis); boční výhled na moře 310 Kč/pokoj/noc, přímý výhled na moře 660 Kč/pokoj/noc; pojištění A, B, C.

Slevy

děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING