Cattolica / Hotel Philadelphia

od 6 990
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel leží na klidném místě na Viale Carducci několik kroků od pláže, v blízkosti nákupní zóny a tématického parku "Le Navi". Hotelové pokoje jsou jednoduše a útulně zařízeny a mají balkon. Většina pokojů nabízí i výhled na moře. Hotel doporučujeme rodinám, skupinám přátel a na své si přijdou i sportovci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, fén, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek) a balkon (na vyžádání).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení nápojů nebo All Inclusive.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, parkoviště, WiFi.

Pláž

80 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 13 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 3 €/pokoj/den, dětská postýlka 10 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 300 Kč/noc; balíček nápoje a plážový servis 300 Kč/os./den, All Inclusive 540 Kč/os./den (zahrnuje plnou penzi, 1/2 l vody a 1/4 l vína u jídel, plážový servis); cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na přistýlce 50 %, děti od 7 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Známé lázeňské letovisko Cattolica, nejjižněji položené v kraji Emilia Romagna, se stejně jako všechna letoviska v této oblasti vyznačuje veselým životem a velkým množstvím společenských a kulturních kapacit. Jako centrum turistického ruchu láká návštěvníky dlouhými upravenými písčitými plážemi s jemným okrovým pískem s pozvolným vstupem do moře. Za návštěvu stojí velké mořské aquarium „Le Navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je také aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

Mapa polohy hotelu

TEST RATING